Date Teams/Event Time Score Links
August
Fri. 30 at St. Vincent Tournament TBA
  vs. Elmira @ Cazenovia 12:00 PM
  at Va. Wesleyan 3:00 PM
  at Marietta 3:00 PM
  vs. Ursinus @ Cabrini University 4:00 PM
  vs. St. Mary's (Md.) @ Virginia Beach, Va. 5:00 PM
  Virginia Wesleyan Tournament
  at Keuka 5:00 PM
  Keuka College Invitational
  at D'Youville 7:00 PM
  vs. Wash. & Jeff. @ Cabrini University 8:00 PM
Sat. 31 at St. Vincent Tournament TBA
  vs. Pitt.-Bradford @ Virginia Beach, Va. (Virginia Wesleyan University) 10:00 AM
  Virginia Wesleyan Tournament
  at Cazenovia 10:00 AM
  vs. Swarthmore @ Cabrini University 11:00 AM
  vs. Mt. St. Mary (N.Y.) @ Cazenovia 12:00 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Morrisville, N.Y. 12:00 PM
  vs. Hilbert @ Keuka College (N.Y.) Invitational 12:00 PM
  vs. Franciscan @ Marietta College (Marietta, Ohio) 1:00 PM
  vs. Franciscan @ Marietta College 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona 1:00 PM
  vs. Vassar @ haverford, pa 2:00 PM
  at Morrisville St. 2:00 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ Virginia Wesleyan 2:00 PM
  vs. Franciscan @ Marietta College 3:00 PM
  River City Classic Tournament
  vs. Eastern @ haverford, pa 4:00 PM
 
September
Sun. 1 vs. Wells @ haverford, pa 12:00 PM
  at Haverford 2:00 PM
Tue. 3 at La Roche * 7:00 PM
  at Franciscan 7:00 PM
Wed. 4 at Lycoming 7:00 PM
Fri. 6 at Lycoming Tournament TBA
  vs. Elizabethtown @ Williamsport, Pa. 4:00 PM
  Lycoming Invitational
  at Rochester (N.Y.) 4:00 PM
  UR Invitational
  at La Roche 4:00 PM
  at Penn St.-Behrend 4:00 PM
  Behrend Invitational
  vs. Cortland @ Rochester, NY 6:00 PM
  at Mt. Aloysius 7:00 PM
  at Penn St.-Behrend 8:00 PM
  Behrend Invitational
  at Lebanon Valley 8:00 PM
Sat. 7 at Lycoming Tournament TBA
  at Penn St.-Harrisburg TBA
  at La Roche 10:00 AM
  vs. Medaille @ Rochester, NY 11:00 AM
  at Penn St.-Behrend 11:00 AM
  Behrend Invitational
  at Catholic 11:00 AM
  Guetle Invitational
  at La Roche 12:00 PM
  vs. Elizabethtown @ Williamsport, Pa. 1:00 PM
  Lycoming Invitational
  vs. Medaille @ Rochester, NY 1:00 PM
  vs. Pitt.-Greensburg @ Washington, D.C. 1:00 PM
  Catholic University of America Tournament
  at La Roche 2:00 PM
  vs. Penn St.-Altoona @ Harrisburg, Pa. 2:00 PM
  at Penn St.-Behrend 3:00 PM
Tue. 10 at Mt. Aloysius 7:00 PM
  at Grove City 7:00 PM
Wed. 11 at Waynesburg 7:00 PM
  at Fredonia 7:00 PM
  at Bethany (W.V.) 7:00 PM
Thu. 12 at Mt. Aloysius 7:00 PM
Fri. 13 at Penn St.-Berks 6:00 PM
  vs. Bluffton @ Wooster, Ohio 7:30 PM
  Ginny Hunt Kilt Classic
  vs. Medaille @ Buffalo, NY 7:30 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Wells Tournament 8:00 PM
  Wells Tournament
Sat. 14 at Penn College TBA
  vs. Cairn @ Penn College TBA
  vs. Medaille @ Buffalo, NY 11:00 AM
  at Pitt.-Greensburg 12:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 12:00 PM
  at Wooster 1:00 PM
  Ginny Hunt Kilt Classic
  vs. Penn St.-Behrend @ Wells Tournament 2:00 PM
  Wells Tournament
  vs. Clarks Summit @ Elizabethtown College 2:00 PM
  vs. Medaille @ Buffalo, NY 3:00 PM
  at Buffalo State 3:00 PM
  vs. Baldwin Wallace @ Wooster, Ohio; College of Wooster 3:00 PM
  at Elizabethtown 4:00 PM
  at Wells 4:00 PM
  Wells Tournament
  at La Roche 5:00 PM
Tue. 17 at La Roche 7:00 PM
  at Hood 7:00 PM
  at Geneva 7:00 PM
Wed. 18 at Alfred St. 7:00 PM
Thu. 19 at Penn St.-Behrend 7:00 PM
Fri. 20 at Capital University Tournament TBA
  at Alfred 4:00 PM
  at Hiram 5:00 PM
  at Pitt.-Bradford 7:00 PM
  at Shenandoah 7:00 PM
  at Capital 7:00 PM
  Capital Invitational
  vs. Baldwin Wallace @ Hiram, Ohio; Hiram College 7:00 PM
  vs. Nazareth @ Poughkeepsie, NY 7:00 PM
Sat. 21 at Hiram 10:00 AM
  at Washington and Lee 11:00 AM
  vs. Baldwin Wallace @ Hiram, Ohio; Hiram College 12:00 PM
  vs. La Roche @ Capital University Tournament 12:00 PM
  vs. Montclair St. @ Poughkeepsie, NY 12:00 PM
  vs. William Peace @ Washington and Lee University 1:30 PM
  at Capital 2:00 PM
  at Vassar 4:00 PM
Tue. 24 at Lancaster Bible 7:00 PM
  at Grove City 7:00 PM
Wed. 25 at York (Pa.) 7:00 PM
Sat. 28 at Medaille * TBA
  at Alfred St. * TBA
  at Alfred St. * TBA
  at Penn St.-Behrend * 10:00 AM
  AMCC Quad
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  vs. Medaille * @ Penn State Behrend 2:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
  AMCC Quad
Sun. 29 at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Hilbert * 4:00 PM
 
October
Wed. 2 at Mt. Aloysius * 7:00 PM
  at Alfred St. * 7:00 PM
  at Medaille * 7:00 PM
Thu. 3 at Waynesburg 7:00 PM
Fri. 4 at Medaille 6:00 PM
  at SUNY Poly 7:00 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Marymount Tournament 8:00 PM
  Marymount Tournament
Sat. 5 at La Roche * TBA
  vs. DeSales @ Marymount Tournament 12:00 PM
  Marymount Tournament
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at Marymount (Va.) 4:00 PM
  Marymount Tournament
Tue. 8 at Medaille * 7:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 7:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 7:00 PM
  at La Roche * 7:00 PM
Thu. 10 at Allegheny 7:00 PM
  at Medaille 7:00 PM
  at Valley Forge 7:00 PM
Tue. 15 at Denison 7:00 PM
Wed. 16 at La Roche * 7:00 PM
  at Hilbert * 7:00 PM
  at D'Youville * 7:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 7:00 PM
Thu. 17 at Penn St.-Altoona 7:00 PM
Sat. 19 at Mt. Aloysius * TBA
  vs. Franciscan * @ Mt. Aloysius TBA
  at RIT 11:00 AM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:30 PM
Tue. 22 at Pitt.-Greensburg * 7:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 7:00 PM
  at Medaille * 7:00 PM
  at D'Youville * 7:00 PM
  at Franciscan * 7:00 PM
Sat. 26 at Alfred St. * TBA
  at La Roche * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
Tue. 29 at Fredonia 7:00 PM
Wed. 30 at East. Mennonite 5:00 PM
  at D'Youville * 7:00 PM
  vs. Bridgewater (Va.) @ Harrisonburg, Va. 7:00 PM
  at Franciscan * 7:00 PM
  at Alfred St. * 7:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 7:00 PM
 
November
Fri. 1 at Houghton TBA
  Optional Tri-Match
  at Allegheny 7:00 PM
Sat. 2 at La Roche * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 2:00 PM
Wed. 6 at AMCC First Round TBA
Sat. 9 at AMCC Semi-Finals TBA
Sun. 10 at AMCC Finals TBA
* Conference