Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Sat. 23 at Bridgewater (Va.) 1:00 PM
  at Bridgewater (Va.) 3:00 PM
 
March
Fri. 1 vs. Frostburg St. @ Salem, Va. | Moyer Sports Complex 12:00 PM
  Mountain Mash
  vs. Va. Wesleyan @ Salem, Va. | Moyer Sports Complex 4:00 PM
  Mountain Mash
Sat. 2 vs. Southern Virginia @ Salem, Va. | Moyer Sports Complex 10:00 AM
  Mountain Mash
  at Roanoke 12:00 PM
  Mountain Mash
  at Wash. & Jeff. 1:00 PM
  at Wash. & Jeff. 3:00 PM
Sun. 3 vs. Elms @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  North Collier 2
  vs. Penn St.-Behrend @ Melbourne, FL 10:00 AM
  vs. Penn St.-Altoona @ North Collier Regional Park (Field #2); Naples, Fla. 11:00 AM
  vs. Castleton @ North Myrtle Beach, S.C. 1:30 PM
  North Myrtle Beach, S.C.
  vs. Heidelberg @ Plant City, Fla. 2:30 PM
  Sunkissed Games
  vs. Penn St.-Harrisburg @ North Myrtle Beach, S.C. 3:30 PM
Mon. 4 vs. Kenyon @ North Collier Regional Park, Field #1 9:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Penn St.-Behrend @ Melbourne, FL 10:00 AM
  vs. Hood @ Melbourne, Florida 12:15 PM
  vs. Drew @ North Collier Regional Park, Field #1 1:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
Tue. 5 vs. Penn St.-Altoona @ North Collier Regional Park, Field #1 9:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Elms @ North Collier Regional Park, Field #1 11:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Illinois Col. @ Melbourne, FL 1:15 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Plant City, FL 1:15 PM
  Sunkissed Games
Thu. 7 vs. Kenyon @ CenturyLink Sports Complex, Field #2 9:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  at Anna Maria 9:30 AM
  vs. Penn St.-Altoona @ CenturyLink Sports Complex, Field #2 11:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Penn St.-Behrend @ Plant City, Fla. 1:15 PM
  vs. Mich.-Dearborn @ North Myrtle Beech, SC 1:30 PM
  Field 3
  vs. Bluffton @ Plant City, FL I RLC 2 3:30 PM
  Sunkissed Games
Fri. 8 vs. Drew @ North Collier Regional Park, Field #1 9:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Penn St.-Altoona @ North Collier Regional Park (Field #1); Naples, Fla. 11:00 AM
  vs. Emerson @ Melbourne, FL 12:15 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Melbourne, FL 2:30 PM
  at Southern Virginia 5:00 PM
  at Southern Virginia 7:00 PM
Sat. 9 vs. Muskingum @ Melbourne, FL 10:00 AM
  vs. Saint Benedict @ Melbourne, Florida 12:15 PM
  at Mary Baldwin 1:00 PM
  at Mary Baldwin 3:00 PM
Sun. 10 vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 9:30 AM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 11:30 AM
  vs. La Roche @ Myrtle Beach, SC 1:30 PM
  vs. Lakeland @ Clermont, Fla. 4:15 PM
  vs. La Roche @ North Myrtle Beach Sports Complex Field 5 11:30 PM
Mon. 11 vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex Field 4 9:30 AM
  vs. Lasell @ NTC, Clermont, Fla. 11:15 AM
  Hancock 2
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 11:30 AM
  vs. Iowa Wesleyan @ Myrtle Beach, SC 11:30 AM
  vs. Simpson @ Clermont, Fla. 1:30 PM
  vs. Franciscan @ Myrtle Beach, S.C. 1:30 PM
  vs. Medaille @ North Myrtle Beach, S.C. 5:30 PM
  vs. SUNY Poly @ North Myrtle Beach, S.C. 5:30 PM
Tue. 12 vs. Blackburn @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. La Roche @ Myrtle Beach, S.C. 9:30 AM
  vs. SUNY Canton @ Fort Myers, FL 11:00 AM
  Gene Cusic Classic
  vs. Smith @ Clermont, Fla. 1:30 PM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach, S.C. 1:30 PM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 3:30 PM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 5:30 PM
Wed. 13 vs. SUNY Poly @ North Myrtle Beach, S.C. 11:30 AM
  vs. St. Joseph (Conn.) @ Fort Myers, Fla. 1:00 PM
  vs. Rochester Inst. @ Fort Myers, Fla. 3:00 PM
Thu. 14 vs. Lesley @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. Curry @ Fort Myers, Fla. - North Collier Regional Park - Field #3 11:00 AM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 11:30 AM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 3:30 PM
  vs. Pitt.-Greensburg @ Kissimmee, Fla. (Osceola Softball Complex - Field 1) 3:45 PM
Fri. 15 vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 9:30 AM
  vs. Penn College @ Yes 11:30 AM
  vs. Mt. Aloysius @ North Myrtle Beach Sports Complex 1:30 PM
  vs. Franciscan @ North Myrtle Beach Sports Complex Field 2 1:30 PM
  vs. Dubuque @ Orlando, Fla. 2:45 PM
Sat. 16 vs. North Central (Ill.) @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. Geneva @ Kissimmee, Fla. 9:30 AM
  vs. Brockport @ Fort Myers, Fla. 11:00 AM
  vs. D'Youville @ Kissimmee, Fla. 11:45 AM
  at St. Vincent 1:00 PM
  at Chris. Newport 1:00 PM
  at St. Vincent 3:00 PM
  at Chris. Newport 3:00 PM
Sun. 17 vs. Knox @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. Plattsburgh @ Kissimmee, Fla. 9:30 AM
  vs. Crown (Minn.) @ Fort Myers, Fla. 11:00 AM
  vs. D'Youville @ Kissimmee, Fla. (OCSC#1) 11:45 AM
  The Spring Games
Mon. 18 vs. St. Lawrence @ Kissimmee, Fla. 9:30 AM
  vs. D'Youville @ Hancock Recreational Complex Field 2 / Clermont, Fla. 11:45 AM
Wed. 20 vs. Clarkson @ Kissimmee, Fla. 11:45 AM
  vs. D'Youville @ Kissimmee, Fla. 2:00 PM
  at Franciscan 3:00 PM
  at Mt. Aloysius 3:00 PM
  at Mt. Aloysius 5:00 PM
  at Franciscan 5:30 PM
Thu. 21 vs. D'Youville @ Kissimmee, Fla. 11:15 AM
  vs. Hope @ Clermont, Fla. 1:30 PM
Fri. 22 at Franciscan 3:00 PM
  at Hilbert 3:00 PM
  at Franciscan 5:00 PM
  at Hilbert 5:00 PM
Sat. 23 at Penn St.-Altoona 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford 1:00 PM
  at Mt. Aloysius 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford 3:00 PM
  at St. Vincent 3:00 PM
  at Mt. Aloysius 3:00 PM
  at St. Vincent 5:00 PM
Mon. 25 at D'Youville 3:00 PM
  at Grove City 3:00 PM
  at Chatham 3:30 PM
  at D'Youville 5:00 PM
  at Grove City 5:00 PM
  at Chatham 5:30 PM
Tue. 26 at Carnegie Mellon 3:00 PM
  at Elmira 3:00 PM
  at Wash. & Jeff. 3:00 PM
  at Carnegie Mellon 5:00 PM
  at Elmira 5:00 PM
  at Wash. & Jeff. 5:00 PM
Wed. 27 at Franciscan * 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:00 PM
  at La Roche 3:00 PM
  at D'Youville * 3:00 PM
  at Wells 4:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 5:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 5:00 PM
  at Franciscan * 5:00 PM
  at La Roche 5:00 PM
  at D'Youville * 5:00 PM
  at Wells 6:00 PM
Fri. 29 at Waynesburg 3:30 PM
  at Waynesburg 5:30 PM
Sat. 30 at Franciscan * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Hilbert * 2:00 PM
  at Franciscan * 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:00 PM
  at Hilbert * 4:00 PM
 
April
Mon. 1 at Penn St.-Altoona 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona 5:00 PM
Tue. 2 at Pitt.-Greensburg * 3:00 PM
  at D'Youville 3:00 PM
  at Hilbert * 3:00 PM
  at La Roche * 3:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 3:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 5:00 PM
  at D'Youville 5:00 PM
  at Hilbert * 5:00 PM
  at La Roche * 5:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 5:00 PM
Wed. 3 at Buffalo State 3:00 PM
  at Buffalo State 5:00 PM
Thu. 4 at Alfred St. 3:00 PM
  at Westminster (Pa.) 3:00 PM
  at Thiel 3:00 PM
  at Westminster (Pa.) 5:00 PM
  at Alfred St. 5:00 PM
  at Thiel 5:00 PM
Fri. 5 at Alfred St. 3:00 PM
  at Alfred St. 5:00 PM
Sat. 6 at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Medaille * 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 3:00 PM
  at D'Youville * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:00 PM
Mon. 8 at Brockport 3:00 PM
  at La Roche 3:00 PM
  at Brockport 5:00 PM
  at La Roche 5:00 PM
Wed. 10 at D'Youville * 3:00 PM
  at Franciscan * 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:00 PM
  at La Roche * 3:00 PM
  at D'Youville * 5:00 PM
  at Franciscan * 5:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 5:00 PM
  at La Roche * 5:00 PM
Thu. 11 at Mt. Aloysius 3:00 PM
  at Mt. Aloysius 5:00 PM
Sat. 13 at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 3:00 PM
  at La Roche * 3:00 PM
  at Hilbert * 3:00 PM
Sun. 14 at Medaille * 2:00 PM
  at Medaille * 4:00 PM
Tue. 16 at La Roche * 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:00 PM
  at Medaille * 3:00 PM
  at La Roche * 5:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 5:00 PM
  at Mt. Aloysius * 5:00 PM
  at Medaille * 5:00 PM
Wed. 17 at Houghton 5:00 PM
  at Houghton 7:00 PM
Thu. 18 at Penn St.-Altoona 3:00 PM
  at Medaille 3:00 PM
  at Penn St.-Behrend 3:30 PM
  at Penn St.-Altoona 5:00 PM
  at Medaille 5:00 PM
  at Penn St.-Behrend 5:30 PM
Sat. 20 at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:00 PM
  at D'Youville * 3:00 PM
Mon. 22 at D'Youville 3:00 PM
  at Franciscan 3:00 PM
  at Franciscan 5:00 PM
  at D'Youville 5:00 PM
Tue. 23 at Penn St.-Behrend 3:00 PM
  at La Roche 3:00 PM
  at Penn St.-Behrend 5:00 PM
  at La Roche 5:00 PM
Wed. 24 at Franciscan * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:00 PM
  at Hilbert * 3:00 PM
  at Medaille * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 5:00 PM
  at Hilbert * 5:00 PM
  at Franciscan * 5:00 PM
  at Medaille * 5:00 PM
Thu. 25 at Alfred St. 3:00 PM
  at Alfred St. 5:00 PM
Sat. 27 at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 3:00 PM
  at D'Youville * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:00 PM
  at La Roche * 3:00 PM
  at Hilbert * 3:00 PM
Tue. 30 at Juniata 3:00 PM
  at Grove City 3:30 PM
  at Juniata 5:00 PM
  at Grove City 5:30 PM
* Conference